Przyszłość Dziecka

Prudential

Drogi rodzicu już dziś pomyśl o przyszłości swojego dziecka, czas tak szybko ucieka… „to już duży chłopak… kiedy to się stało” !!!

Czym jest zabezpieczenie finansowe przyszłości dziecka ?

Jest to gwarancja, że niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, Twoje dziecko otrzyma wsparcie finansowe. Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie – potrzeb z pewnością nie zabraknie. Z ubezpieczeniem oszczędnościowym Prudential możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

Jeśli nie oszczędzamy nic (0 zł / m-c), to po 15 latach będziemy mieć kwotę 0 zł. Co więcej – po 30 latach – też 0 zł! To jest sytuacja, w której według różnych badań ankietowych znajduje się znakomita większość Polaków.

Jeśli odkładamy co miesiąc 200 zł na konto oszczędnościowe, to nawet jeśli jest ono oprocentowane na 0% (czyli w ogóle nie procentuje), to po 15 latach oszczędzania będziemy mieć odłożony kapitał w wysokości 36 000 zł.

Jeśli potrafilibyśmy odkładać pieniądze w taki sposób, żeby jednak były one pomnażane, to po 15 latach możemy mieć więcej niż odłożyliśmy, co jeszcze jeżeli mamy GWARANCJĘ ochrony kapitału , na starcie wiemy ile minimalnie dziecko otrzyma w przyszłości i to jest kwota gwarantowana.

Jakie korzyści płyną dla Ciebie Rodzicu oraz dla Twojego Dziecka:

Formularz kontaktowy

2019 ⓒ NNW Szkolne

Projekt i wykonanie Web Room Studio